Okap Maan Corona 60 Srebrny

469,00 

Sterowanie Mechaniczne
Oświetlenie LED
Klasa energetyczna C
Wydajność maksymalna [m3/h] 310
Głośność max [dB(A)] 63
Tryb pochłaniacza – dodatkowo wymagane 2 filtry FWMGPZ
Szerokość 50 cm
Moc silnika [W] 65

Opis

Odkryj doskonały wybór dla Twojej kuchni – Okap MAAN Corona 60 srebrny

Czy czujesz się przytłoczony nieprzyjemnymi zapachami i oparami w swojej kuchni? Okap podszafkowy teleskopowy Maan Corona 60 Srebrny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają funkcjonalnego i oszczędnego w miejscu okapu.

Maan Corona 60 Srebrny posiada wyciągany panel, który zwiększa powierzchnię wchłaniania powietrza, dzięki czemu z łatwością usuwa nieprzyjemne zapachy i opary z kuchni. Dodatkowo, klasyczne sterowanie kołyskowe umożliwia łatwe uruchomienie turbiny i włączenie oświetlenia LED, które oszczędza energię. Okap podszafkowy teleskopowy Maan Corona 60 jest nie tylko funkcjonalny, ale także atrakcyjny wizualnie. Jego wykończenie w satynie i srebrny kolor dodają elegancji każdej kuchni. Dostępny w dwóch rozmiarach (50 i 60 cm) i trzech prędkościach pracy, pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jeśli szukasz okapu, który zajmuje mało miejsca i nie rzuca się w oczy, okap podszafkowy teleskopowy Maan Corona jest idealnym wyborem dla Ciebie. Wybierz odpowiedni rozmiar i kolor, a następnie ciesz się czystym powietrzem w kuchni dzięki temu funkcjonalnemu i oszczędnemu w miejscu rozwiązaniu.

Wybierz już teraz okap podszafkowy szufladowy Corona i ciesz się czystym powietrzem w swojej kuchni!

Okap MAAN Corona 60 srebrny – najlepszy wybór dla Twojej kuchni

Oświetlenie LED

Pierwszą zaletą oświetlenia LED jest jego wysoka energooszczędność, co oznacza, że zużywa mniej energii niż tradycyjne żarówki. Dlatego też, korzystanie z okapu wyposażonego w oświetlenie LED nie tylko pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ale również wpływa pozytywnie na środowisko naturalne.

Praca w trybie pochłaniacza

Okap Maan Corona 60 cm srebrny doskonale sprawdzi się jako pochłaniacz zapachów w każdej kuchni, zwłaszcza tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Dzięki działaniu w zamkniętym systemie, okap zasysa i filtruje nieprzyjemne zapachy powstałe podczas gotowania, korzystając z filtrów tłuszczowych. Następnie, aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które zostaje ponownie wprowadzone do pomieszczenia. Należy jednak pamiętać o regularnej wymianie filtrów węglowych, najlepiej co pół roku, aby zapewnić skuteczne oczyszczanie powietrza.

Łatwe czyszczenie

Okap MAAN Corona 60 został wykonany z trwałych i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów wysokiej jakości. Dzięki powłoce matowej satyny powierzchnia okapu jest odporna na osadzanie się zanieczyszczeń i odcisków palców. W celu filtrowania powietrza, okap wyposażony jest w specjalne filtry tłuszczowe, które łatwo można wyciągnąć i umyć w zmywarce lub ręcznie. Dzięki temu, utrzymanie okapu w czystości jest szybkie i łatwe, a kuchnia zawsze będzie wyglądać schludnie i estetycznie.

Cicha praca

Gdy mamy do czynienia z kuchniami otwartymi, gdzie przestrzeń ta łączy się z innymi częściami mieszkania lub domu, istotne jest, aby urządzenia takie jak okapy były jak najmniej hałaśliwe w trakcie swojej pracy. Okap MAAN Corona 60 w kolorze srebrnym został specjalnie zaprojektowany z myślą o minimalizowaniu generowanego przez siebie hałasu. Dzięki temu, korzystanie z kuchni jest wygodne, a praca okapu nie przeszkadza domownikom w spokojnym spędzaniu czasu. Bez względu na to, czy gotujesz, czy spędzasz czas z bliskimi, zawsze możesz liczyć na ciche i efektywne działanie tego okapu.

Praca w trybie wyciągu

Okap w trybie wyciągu działa poprzez podłączenie do systemu wentylacyjnego, który jest zazwyczaj zainstalowany w ścianie lub dachu. Okap zasysa powietrze z kuchni i przeprowadza je przez filtry tłuszczowe, które usuwają cząstki tłuszczu i zanieczyszczenia. Następnie, oczyszczone powietrze jest kierowane do kanału wentylacyjnego, który usuwa je z pomieszczenia i wypuszcza na zewnątrz budynku.

Informacje dodatkowe

Typ okapu

Podszafkowy, teleskopowy

Tryb pracy

Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)

Szerokość

50 cm

Średnica wylotu powietrza [mm]

120

Moc silnika [W]

65

Liczba prędkości pracy

3

Kolor

Srebrny

Gwarancja [m-cy]

24

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okap Maan Corona 60 Srebrny”